کاربرد صندلی نماز

کاربرد صندلی نماز

کاربرد صندلی نماز

کاربرد صندلی نماز   یکی دیگر از انواع صندلی در زمینه مبلمان اداری صندلی نماز میباشد.
در جامعه امروز ما ،کم نیستند افراد سالخورده ای که به علت کمر درد و پا درد،نتواند قادر به انجام فرایض الهی خود مانند نماز باشند.
به همین علت گروه صنعتی ثامن برای راحتی حال این عزیزان ،طراحی و ساخت محصولی را در نظر گرفتند که راحتی فرد نماز گذار را هنگام خواندن نماز تامین کند که این محصول در بازار مبلمان اداریبه نام صندلی نماز معروف میباشد.

امکانات و مشخصات صندلی نماز

این صندلی  از بدنه فلزی با روکش رنگ الکترو استاتیک تولید میشود.

برای راحتی فرد نماز گذار یک اهرم که شامل میزی است که برروی صندلی نصب میشود،که فرد نماز گذار به سهولت و به صورت نشسته به رکوع وسجود میرود.

این اهرم که در صندلی به کار رفته قابلیت جا به جایی دارد که پس از نماز با برداشتن میز جلو ،فرد میتواند از صندلی برای نشیمن استفاده بکند.

صفحه میز که بر روی اهرم متصل میباشد،از یک لایه اسفنج مرغوب و چرم درجه یک به کار رفته است.

میز جلو صندلی به صورت شیب ملایم به طرف نماز گذار میباشد و اسفنج به کار رفته در صفحه از سفت و سخت بودن صفحه جلوگیری میکند.

همچنین برای نشیمن و پشتی صندلی نیز از اسفنج با تراکم بالا استفاده شده است و حتی برای راحتی نمار گذار در صندلی فلزی نماز ،دسته نیز طراحی شده است که رویه دسته از جنس ابر فشرده با رویه چرمی میباشد.

وجود دسته در این  صندلی باعث راحتی فرد سالخورده جهت نشستن و برخاستن از روی صندلی  در نظر گرفته شده است.

همچنین در میز جلوی صندلی نمازمسجد از یک چرخ استفاده شده است چرخ برای راحتی افراد سالخورده هنگام باز وبسته کردن میز جلو در نظر گرفته شده است. اگر به دنبال حل مشکل سالمندان و کمک به انها در این زمینه هستید ، این محصول بهترین انتخاب شما میباشد .

البته لازم به ذکر است که صندلی نماز انواع گوناگون و طرح های متفاوت دارد که با مراجعه به بخش  فروشگاهی سایت ما میتوانید انواع ان را سرچ کنید

قیمت صندلی نماز

یکی از مواردی مهمی که در انتخاب صندلی نماز باید در نظر داشت ، قیمت صندلی نماز میباشد. قیمت صندلی نقش مهمی را در نوع انتخاب شما رقم میزند.

از انجا که گروه صنعتی ثامن در تولید محصولات فرهنگی و مذهبی و اموزشی به صورت تخصصی عمل میکند و محصولات برای شما رسما از تولید به مصرف است

بدون هیچ واسطه ای.

تفاوت سایت ثامن با سایر سایت های فروشگاهی این است که ما تولید کننده و عرضه کننده هستیم بدون هیچ گونه واسطه ای 🙂

پس در سایت ما و مجموعه ما انواع صندلی  ها و پایه های نماز را با کمترین قیمت میتوانید تهیه کنید

کاربرد صندلی نماز

این محصول جهت کمک و رفال حال افراد سالخورده تولید شده است تا این عزیزان  انجام فرایض دینی خود ، را به راحتی انجام بدهند. این بدان معنا نیست که صندلی  فقط مختص افراد سالخورده باشد. افرادی که در ستون فقرات احساس درد میکنند و یا کمر درد دارند ، میتوانند از صندلی نماز استفاده بکنند.

صندلی فلزی نمازگزار ، علاوه بر مساجد که به وفور رویت میشود در اکثر نمازخانه های ادارات و منازل نیز مورد استفاده کاربردی قرار میگیرد.

نگهداری صندلی نماز

تمام متریال و استراکچر اصلی این صندلی از فلز آهن میباشد . بنابراین توصیه میشود از قرار گرفتن این محصول در برابر آب و رطوبت بالا ، جلوگیری کنید . این امر در افزایش طول عمر صندلی بسیار مهم میباشد.

برای تمیز کردن و پاک کردن گرد و غبار میتوان از دستمال مرطوب استفاده کرد . نوع روکش چرمی صندلی نمازدر برابر این مقدار رطوبت ، مقاوم میباشد.

 

برای خرید و مشاهده  انواع صندلی های نماز ثامن  با بهتربن کیفیت و کم تربن قیمت اینجا کلیک کنید

دنیا فرهیخته >>گروه کار داتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *